Oyun Kategorileri
İstatistikler
Toplam Oyun Sayısı: 214
Toplam Oyun Oynama: 216,855
Bugün Oynama: 139
Tekrar Oyna | 8,095 kez oynandı.
Komik Oyunlar » Justin Bieber Döv
Oyun Resim
Justin Bieber Döv oyununda fare ile şarkıcı justin bieberi dövüp zarar vermeye çalışacaksınız. Oyuna başlayabilmeniz için yüklenmesinin ardından Arcade Game butonuna basmalısınız. Justin bieberi dövmek için aklınız gelen her şeyi yapabilirsiniz. Araba ile üzerine çıkış. Yandaki top ile üzerine vurun. Nasıl döveceğiniz tamamen size kalmış durumdadır. İyi eğlenceler dileriz.
Oyun Buton
Yorum Yaz !
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-09-25
ifade ifade ifade ifade ifade ifade assdasdasdadasuad :D
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-09-06
ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-07-24
beyler justin biber dövmek isterseniz buyrun ......

http://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=justin+bieber+d%C3%B6v&source=web&cd=3&ved=0CFEQFjAC&url=http%3A%2F%2Fwww.oyunlarkomik.com%2Foyna%2FJustin-Bieber-Dov%2F8.html&ei=EnMOUJiMFofIswbajoCoCA&usg=A
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-06-14
ifade
İsim: Ziyaretci Tarih ve Saat: 2012-06-06
ifade ifade ifade ifade

Sende Yorum Yaz !
Happy Sad Wink @ Cool Wave Hmm... Clap hands

Oyun oynarken eğlenmek ve gülmek birinci tercihim diyorsanız aradığınız yerdesiniz. En eğlenceli ve komik oyunları sizlere ulaştırmak için açmış olduğumuz sitede oldukça eğlenceli ve hoş zamanlar geçireceksiniz. Komik oyunlarda öğretmen ya da arkadaşlarınız ile dalga geçebilir, birilerine şakalar yapabilirsiniz. En muzip ve en eğlenceli oyunları bulabileceğiniz sitemizde komik oyunların yanı sıra eğlenceli ve aşk oyunlarını da bulabilirsiniz. Fakat tüm içerikler her zaman ücretsiz olacaktır. En komik oyunlar sitesi üzerinde yer alan en komik kız oyunlarını da oynamanızı tavsiye ederiz. Bedava komik oyun oynamanın adresi Oyunlarkomik.com iyi eğlenceler diler.
oyun